Doprava a parkování na Vizovickém Trnkobraní

Doprava autem

Ze Zlína po silnici č. 49, odbočíte na Zádveřice a dojedete až do Vizovic na parkoviště. Od Vsetína po silnici č. 69, přes Vizovice a dále také po silnici č. 49 směr Zlín. Odbočíte opět na Zádveřice.

 

Doprava vlakem

Od Otrokovic do stanice Vizovice (konečná). Z nádraží je do areálu likérky cca 5 minut chůze.
POZOR! POSÍLENÝ NOČNÍ SPOJ! 

směr Vizovice-Zlín v době 2,15 ráno v soboru  20. 8. 2016 a i v neděli 21. 8. 2016 

 

Doprava autobusem

www.idos.cz

Parkování

Protože stání na silnici číslo 49 není dovoleno, zajistili jsme pro návštěvníky festivalu tato oficiální parkovací místa: 1) ve směru od Zádveřic parkoviště s omezenou kapacitou, které v těsné blízkosti areálu festivalu a je zpoplatněno. Tato plocha není hlídaná. Pořadatel neručí za jakékoliv odložené předměty.

Cena parkovného je stanovena paušálně ve výši 100,- Kč. Tuto částku zaplatí každý majitel vozu bez ohledu na skutečnost, zda bude parkovat v již pátek nebo jen v sobotu nebo oba dny.

Nárok na parkovací místo odjezdem z parkoviště zaniká bez náhrady.

2) stará silnice ze Zádvěric do Vizovic - při příjezdů dbejte pokynů, policie ČR a dopravního značení.

3) areál Dřevoskladu Vizovice - hlídané velkokapacitní parkoviště. Dřevosklad je v ideální blízkosti areálu - naproti nádraží ČD. Vjezd do objektu Dřevoskladu se nachází poblíž vizovické sokolovny. Parkoviště je organizováno třetím subjektem, který nemá s pořadateli festivalu žádný smluvní vztah a je zpoplatněno.

Doporučujeme přijíždět na festival s dostatečným časovým předstihem před začátkem programu. Vyhnete se tak případným dopravním zácpám v okolí místa konání!!!