Vizovické Trnkobraní

Hlasujte pro kapelu, která si letos zahraje na Trnkobraní!

Stejně jako v loňském roce je v plném proudu soutěž pro začínající kapely „Zahraj si s kapelou na Trnkobraní“. Vy můžete svého favorita podpořit na facebookových stránkách Trnkobraní. Hlasování je jednoduché. V sekci video si vyberete skupinu, které chcete fandit, a následně u její skladby zmáčknete „To se mi líbí“. Deset skupin s největším počtem „lajků“ postupuje do dalšího kola! Hlasujte do 30. dubna 2017!

Hvězdné obsazení Trnkobraní

V hudebních cenách Žebřík 2016, které se udělovaly v pátek 10. 3., výrazně zabodovali muzikanti a kapely, které uvidíte na letošním Vizovickém Trnkobraní. Nejvíce uspěl Tomáš Klus, který vyhrál jako zpěvák roku a jeho písnička Dobré ráno se stala skladbou roku. Na medailových pozicích v dalších kategoriích se pak umístili také Michal Hrůza, skupiny Slza a Jelen a ještě jeden interpret, kterého teprve oznámíme. Všem moc gratulujeme!

Zahraj si s kapelou na Trnkobraní!

V rámci letošního programu Vizovického Trnkobraní opět umožníme vystoupení jedné nadějné začínající kapele z Čech, Moravy a Slovenska. Pokud tedy hrajete v nějaké hudební formaci a máte logickou ambici předvést svoji tvorbu většímu publiku, můžete se přihlásit. O tom, která kapela nakonec na Trnkobraní vystoupí, rozhodnou fanoušci festivalu svým hlasováním. Co pro to můžete udělat? Více informací najdete v článku

Účinkující festivalu Vizovické Trnkobraní 2017

Postupně představujeme účinkující letošního Trnkobraní. Každý týden v neděli odtajníme jednu kapelu. Zatím jsme zveřejnili tyto interprety: Elán, Tři sestry, Tomáš Klus, Jelen, No Name, Michal Hrůza, Slza, Rybičky 48, Citron, Hodiny, Fleret, Katarína Knechtová, Lenny, O5 a Radeček a Zoči Voči.

Novinka: VIP kemp na Trnkobraní 2017

Na základě vašich přání pro vás v roce 2017 v rámci 50. výročí festivalu Vizovické Trnkobraní otevřeme festivalový VIP KEMP, který nabídne maximální možný komfort na úrovni klasických moderních kempů a ocení ho především ti návštěvníci, kteří za rozumný poplatek požadují nadstandardní festivalové ubytovací služby....

Vizovické Trnkobraní 2017

Konečně pro vás máme termín 50. ročníku Vizovického Trnkobraní. Jubilejní festival proběhne 18. - 19. srpna v likérce Rudolf Jelínek. Těšíme se na vás :-)

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic