Vizovické Trnkobraní

Poslední levné lístky!

Předprodej permanentek na letošní VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ za cenu 580 Kč končí 31. května. Pokud si tedy chcete užít kapely Divokej Bill, Mig 21, Mandrage, Slza, Xindl X, Wohnout, IMT Smile a spoustu dalších a současně ušetřit, neváhejte. Od středy 1. června budou všechny vstupenky dražší.

Hlasujte pro kapelu, kterou chcete na Trnkobraní!

Do druhého kola soutěže Zahraj si s kapelou na Trnkobraní postoupilo díky vašim hlasům prvních deset přihlášených skupin, které dostaly nejvíce vašich lajků. Jen jedna z nich si však nakonec zahraje na letošním Trnkobraní. Bude to ta, která získá ve druhém kole nejvíce vašich lajků. Podpořte proto své favority formou "to se mi líbí".

Hlasujte na https://www.facebook.com/trnkobrani/videos a to nejpozději do 31. 5. 2016!

Další účinkující Trnkobraní 2016

Příprava Vizovického Trnkobraní 2016 je v plném proudu. Postupně budeme zveřejňovat jednotlivé účinkující. Letos se můžete těšit na Mig 21, Divokýho Billa, Mandrage, Desmod, Xindla X, Horkýže Slíže, Sto zvířat, Portless, Monkey Business, Rybičky 48, Mirai, Sebastiana, Kristínu, Voxela, Slzu, Fleret, Visací zámek, Kosovce, Gazdinu robu a Wohnout.


Lístky na Trnkobraní kupujte na http://www.vizovicketrnkobrani.cz/cs/vstupenky/

Zázemí a hygiena na úrovni!

Letos se technické a sanitární zázemí postará společnost JOHNNY SERVIS.
Jednou z novinek, které si pro nás připravili budou speciální toalety pro děti - JOHNNY JUNIOR! To tu ještě nebylo!

V článku se podívejte na video.

Zveřejňujeme termín příštího ročníku Trnkobraní

Máme pro vás datum konání festivalu na rok 2016. Příští rok proběhne Vizovické Trnkobraní v termínu 19. - 20. srpna. Těšíme se na vás...

Úspěšný ročník festivalu za námi!

Milí přátelé festivalu Vizovické Trnkobraní, děkujeme vám za vaši letošní přízeň a těšíme se na setkání s vámi příští rok!

Doufáme, že se vám na festivalu líbilo a že nám zůstanete věrni! Uděláme maximum pro to, aby byl příští ročník zase o něco lepší, protože nás baví vás bavit.

Váš tým festivalu Vizovické Trnkobraní

13. ročník JELÍNKOVA VIZOVICKÉHO KOŠTU vyhrála hruškovice PAVLA KOLŮCHA z Kunovic

V pátek 21. srpna 2015 proběhl v likérce RUDOLF JELÍNEK také již 13. ročník Jelínkova vizovického koštu. Do soutěže bylo přihlášeno celkem 936 vzorků v kategoriích: slivovice, hruškovice, meruňkovice, jablkovice, třešňovice, vínovice a ostatní ovocné destiláty. Nejpočetnější kategorií byla i letos slivovice....

Fotky z Vizovického Trnkobraní

Fotky z VIZOVICKÉHO TRNKOBRANÍ 2015 přidány do fotogalerie.