Vizovické Trnkobraní


generální partner
starobrno
najdete nás na facebooku

Nakupujte k Vánocům lístky na Trnkobraní 2015

Na Vizovickém Trnkobraní příští rok vystoupí například Chinaski, Tomáš Klus nebo Mandrage. Máme pro Vás tip na skvělý vánoční dárek, který potěší každého fanouška slivovice a festivalu Vizovické Trnkobraní. Předprodej vstupenek na Vizovické Trnkobraní 2015 je v plném proudu již od listopadu. Do konce prosince je v předprodejní síti Ticketstream k dispozici speciální předvánoční edice permanentek za exklusivní cenu 450 Kč. Počet vstupenek v této speciální vánoční edici za nejnižší cenu je limitovaný. V prodeji zbývá již pouze cca 400 ks. lístků. Neváhejte proto a kupte již nyní svým blízkým jako vánoční dárek vstupenky na festival Vizovické Trnkobraní 2015 za jedinečnou cenu, která se již nebude opakovat. Ušetříte tak minimálně 300 Kč.

Vizovické Trnkobraní 2015

Vizovické Trnkobraní se v příštím roce bude konat v tradičním termínu a to předposlední víkend v srpnu, tedy 21. a 22. 8. 2015! Zároveň bude 18. listopadu zahájen předprodej zvýhodněných permanentek na příští sezónu.

VÝHERCI SOUTĚŽE O PŘEDPLATNÉ

Ahoj fanoušci, veškeré soutěže, ve kterých se jednalo o elektronické předplatné MF DNES jsou u konce. Všichni výherci jsou již vylosováni.

Všichni výherci (ale i další účastníci soutěží) postupují do slosování
o zájezd od CK MUNDO, které proběhne příští týden.

Seznam výherců zde:

Fotky z Vizovického Trnkobraní

Fotky z VIZOVICKÉHO TRNKOBRANÍ 2014 přidány do fotogalerie.

Úspěšný ročník festivalu za námi!

Milí přátelé festivalu Vizovické Trnkobraní, děkujeme vám za vaši letošní přízeň a těšíme se na setkání s vámi příští rok!

Doufáme, že se vám na festivalu líbilo a že nám zůstanete věrni! Uděláme maximum pro to, aby byl příští ročník zase o něco lepší, protože nás baví vás bavit.

Váš tým festivalu Vizovické Trnkobraní

Kapelu Relaps nahradi Vesničani!

Vážení Trnkobranci! Skupina Relaps z důvodu zdravotní indispozice zpěvačky nemůže na festivalu vystoupit. Místo ní se můžete těšit na kapelu Vesničani - v sobotu v 11.00 na Rudolf Jelinek Stage!

Free WiFi pro návštěvníky festivlu!

Pro sdílení svých zážitků a fotek z festivalu se můžete připojit na WiFi síť společnosti Avonet, která je připravena pro návštěvníky festivalu zcela zdarma!

Předpověď počasí ve Vizovicích!

Předpověď počasí je příznivá, 22 stupňů, skoro jasno!

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic