Vizovické Trnkobraní

Festival začne již za 2 dny!

Již za 2 dny začne festival Vizovické Trnkobraní! Můžete se těšit na Kryštof, Tomáše Kluse, Mandrage, Tři sestry, Anetu Langerovou, Mig 21, Wohnout, Desmod, Monkey Business a spoustu dalších!

Předpověď počasí ve Vizovicích!

Předpověď počasí je příznivá, 22 stupňů, skoro jasno!

Předprodej permanentek za zvýhodněnou cenu

Ahoj všem přátelům festivalu!
Máme tu další ZVÝHODNĚNÝ PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA OBA DVA DNY TRNKOBRANÍ :)
Své permice můžete objednávat do úterní půlnoci zde: Kupujte vstupenky na www.ticketstream.cz

GRAND PRIX VIZOVIC v pojídání trnkových (švestkových) knedlíků

Knedlíkoví jedlíci se mohou těšit! Oblíbená Grand Prix Vizovic v pojídání trnkových (švestkových) knedlíků se letos uskuteční v sobotu 23. srpna ve 13.20 hodin na Stage A a je otevřena široké veřejnosti. Speciálním hostem bude Miloš Knor. V případě zájmu o účast v soutěži napište emailem na MirekZatl@seznam.cz

Možná přijde i kosmonaut!

Rozhovor: Eddie Stoilow

Dětský koutek na festivalu!

Na festivalu bude v sobotu i program pro naše malé návštěvníky. DDM Zvonek Vizovice připravil pro děti pestré odpoledne plné her a zábavy.

Soubor valašských písní a tanců Vizovjánek

Na letošním festivalu vystoupí také soubor valašských písní a tanců Vizovjánek. tančí a zpívá pod tímto názvem ve Vizovicích už od roku 1972. Za celou dobu trvání vizovský folklor učaroval stovkám tanečníků i tanečnic. Soubor zpracovává tance, písně i zvykosloví z Vizovic a blízkého okolí. Účastní se festivalů a vystoupení jak po celé České republice, tak v zahraničí.

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic