Vizovické Trnkobraní

TIP na Vánoce: permanentka na Trnkobraní 2018

Máme pro vás tip na skvělý vánoční dárek, který potěší každého fanouška slivovice a festivalu Vizovické Trnkobraní. Předprodej vstupenek na Vizovické Trnkobraní 2018 odstartoval 7. listopadu. Do konce prosince je v předprodejní síti Ticketstream k dispozici speciální předvánoční edice permanentek za exklusivní cenu 600 Kč (nebo za 800 Kč i s VIP kempem). Počet vstupenek za nejnižší cenu je limitovaný. V prodeji je pouze 500 ks. lístků. Neváhejte proto a kupte již nyní svým blízkým jako vánoční dárek vstupenky na festival Vizovické Trnkobraní 2018 za cenu, která se již nebude opakovat. Na Trnkobraní příští rok zahraje např. MIG 21, JELEN nebo DIVOKEJ BILL.
Vstupenky na Trnkobraní 2018 kupujte zde

Kdy proběhne Trnkobraní v roce 2018?!

Zveřejňujeme termín dalšího ročníku Vizovického Trnkobraní. Příští rok festival proběhne v pátek a sobotu 17. - 18. srpna. V úterý 7. 11. jsme zahájili předprodej vstupenek za nejvýhodnější předvánoční ceny:-)

Fotky z Vizovického Trnkobraní 2017

Fotky z VIZOVICKÉHO TRNKOBRANÍ 2017 přidány do fotogalerie.

Rekord Kamila Hamerského

Tak to máme konečně černé na bílém! Kamil Hamerský letos na Trnkobraní vytvořil nový český rekord v pojídání švestkových knedlíků. Gratulujeme!

15. Jelínkův košt vyhrál Rudolf Jelínek

Absolutním vítězem letošního 15. ročníku soutěže Jelínkův košt se stala hruškovice z produkce hostitelské likérky Rudolf Jelínek, a. s., které nezávislá komise degustátorů udělila plných 19,55 bodů. Cenu převzal generální ředitel společnosti Pavel Dvořáček. Kompletní seznam všech vystavovatelů a podrobné výsledky najdete v katalogu, který je ke stažení.

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic