Vizovické Trnkobraní

Poslední levné lístky!

Chcete si užít léto se svojí partou a současně s Elánem, Tomášem Klusem, Třemi sestrami, No Name, Jelenem, Slzou  a spoustou dalších oblíbených kapel? Nyní máte jedinečnou možnost, která se již nebude opakovat. Pouze do konce května máte možnost koupit vstupenky za super cenu! Od prvního června již budou dražší!!!

Vstupenky kupujte zde: http://www.vizovicketrnkobrani.cz/cs/vstupenky-cz/

Vizovické Trnkobraní - kdo hraje který den?!

Již jsme zveřejnili všechny kapely letošního Trnkobraní a jistě již netrpělivě čekáte na informaci, kdo hraje v pátek a kdo v sobotu. Tak je to tady.

Kompletní přehled skupin na Vizovickém Trnkobraní 2017

Hudební program letošního Trnkobraní je kompletně venku. Můžete se tedy těšit na tyto kapely: Elán, Tři sestry, Tomáš Klus, Jelen, No Name, Michal Hrůza, Mandrage, Slza, Rybičky 48, Visací zámek, Citron, Hodiny, Fleret, Mňága a Žďorp, Katarína Knechtová, Lenny, O5 a Radeček, Poetika, Thom Artway, Zoči Voči, Kosovci, Gazdina Roba a doplní je vítěz soutěže Zahraj si s kapelou na trnkobraní.

Hlasujte pro kapelu, kterou chcete na Trnkobraní!

Do druhého kola soutěže Zahraj si s kapelou na Trnkobraní postoupilo díky vašim hlasům prvních deset přihlášených skupin, které dostaly nejvíce vašich lajků. Jen jedna z nich si však nakonec zahraje na letošním Trnkobraní. Bude to ta, která získá ve druhém kole nejvíce vašich lajků.

Výstava 50 let Trnkobraní v Ostravě

Přijďte se podívat na netradiční výstavu mapující celou historii Vizovického Trnkobraní. Po úspěšné premiéře během festivalu FEBIOFEST na pražském Smíchově a pokračování ve Zlíne se výstava Padesát let Trnkobraní přesunula do Ostravy. Výstava připomíná všech dosavadních čtyřicet devět ročníků a je pozvánkou na letošní 50. ročník tohoto hudebně-švestkového festivalu. Výstavu tvoří deset kovových stromů - švestek, přičemž na každém z nich jsou pověšeny dvě cedulky ve tvaru švestky s informacemi o jednotlivých ročnících. Celá výstava je tak vlastně imitací malého švestkového sadu.

Můžete se přihlásit do knedlíkové soutěže

Také letos je součástí Vizovického Trnkobraní Velká cena Vizovic v pojídání švestkových knedlíků. Zájemci o účast, kteří si věří, že sní alespoň padesát knedlíků, se mohou hlásit na mailu knedliky@trnkobrani.cz

Hvězdné obsazení Trnkobraní

V hudebních cenách Žebřík 2016, které se udělovaly v pátek 10. 3., výrazně zabodovali muzikanti a kapely, které uvidíte na letošním Vizovickém Trnkobraní. Nejvíce uspěl Tomáš Klus, který vyhrál jako zpěvák roku a jeho písnička Dobré ráno se stala skladbou roku. Na medailových pozicích v dalších kategoriích se pak umístili také Michal Hrůza, skupiny Slza a Jelen a ještě jeden interpret, kterého teprve oznámíme. Všem moc gratulujeme!

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic