Vizovické Trnkobraní

Výstava 50 let Trnkobraní ve Zlíně

Přijďte se podívat na netradiční výstavu mapující celou historii Vizovického Trnkobraní. Po úspěšné premiéře během festivalu FEBIOFEST na pražském Smíchově a pokračování ve Zlíně, Trenčíně a Ostravě se výstava Padesát let Trnkobraní vrátila zpět do Zlína do obchodního centra Centro Zlín. Výstava připomíná všech dosavadních čtyřicet devět ročníků a je pozvánkou na letošní 50. ročník tohoto hudebně-švestkového festivalu. Výstavu tvoří deset kovových stromů - švestek, přičemž na každém z nich jsou pověšeny dvě cedulky ve tvaru švestky s informacemi o jednotlivých ročnících. Celá výstava je tak vlastně imitací malého švestkového sadu.

Jaká je letošní sestava Komiků s.r.o.?

Na letošním Vizovickém Trnkobraní opět nebude chybět oblíbená partička Komici s.r.o. Tentokrát se pod touto hlavičkou představí Miloš Knor, Lukáš Pavlásek a Tomáš Matonoha.

Knedlíky? Kohák & Hezucký

Letošní Velkou cenu Vizovic v pojídání švestkových knedlíků bude na 50. Vizovickém Trnkobraní uvádět Jakub Kohák a Patrik Hezucký... :-)

Fack!nk Freakz si zahrají na Trnkobraní!

Vítězem soutěže Zahraj si s kapelou na Trnkobraní se stala zlínská funková partička Fack!nk Freakz s celkovým počtem 2046 lajků. Gratulujeme!
Jen o 16 hlasů tato kapela porazila Easy Steps, kterým se během včerejšího dne urodilo asi sedmnáct stovek fanoušků z arabského světa, jihoamerického kontinentu a dalších podobně vzdálených destinací... Takže jsme zvažovali, že je budeme muset diskvalifikovat... :-(

Andělé letí na Trnkobraní!

Při dnešním předávání hudebních cen Anděl 2016 výrazně uspěli muzikanti, které uvidíte na letošním Vizovickém Trnkobraní. Zpěvačka Lenny získala hned čtyři sošky. Dvě vítězství si připsal Thom Artway a skupinou roku se stala kapela Jelen.
Máte se tedy na co těšit :-)

Vizovické Trnkobraní - kdo hraje který den?!

Již jsme zveřejnili všechny kapely letošního Trnkobraní a jistě již netrpělivě čekáte na informaci, kdo hraje v pátek a kdo v sobotu. Tak je to tady.

Kompletní přehled skupin na Vizovickém Trnkobraní 2017

Hudební program letošního Trnkobraní je kompletně venku. Můžete se tedy těšit na tyto kapely: Elán, Tři sestry, Tomáš Klus, Jelen, No Name, Michal Hrůza, Mandrage, Slza, Rybičky 48, Visací zámek, Citron, Hodiny, Fleret, Mňága a Žďorp, Katarína Knechtová, Lenny, O5 a Radeček, Poetika, Thom Artway, Zoči Voči, Kosovci, Gazdina Roba a doplní je vítěz soutěže Zahraj si s kapelou na trnkobraní.

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic