Vizovické Trnkobraní

Poslední levné lístky do konce května!

Chcete si užít léto na Vizovickém Trnkobraním se svojí partou a současně s Jarkem Nohavicou, Divokým Billem, Jelenem, Mig 21, Arakainem a Lucií Bílou, Desmodem, Ewou Farnou a spoustou dalších oblíbených kapel? Pouze do konce května máte možnost koupit vstupenky za super cenu! Od prvního června již budou dražší až o 130 Kč !!!

Line up Vizovického Trnkobraní 2018 je venku

Zveřejnili jseme časy vystoupení jednotlivých kapel na letošním Trnkobraní v pátek a sobotu 17. – 18. srpna… Více v záložce Program.


Zahraj si s kapelou na Trnkobraní - FINÁLE

Podpořte kapelu, které chcete dát šanci, aby si zahrála na letošním Vizovickém Trnkobraní. Pět skupin s největším počtem vašich „lajků“ postoupilo z prvního kola do finále. Dále je to stejně jednoduché: na FB Trnkobraní v záložce FOTKY si vyberte skupinu, které fandíte a následně u její fotky zmáčkněte „To se mi líbí“. Hlasujte do 31. května 2018 do půlnoci! Vítěznou kapelu vyhlásíme následující den.

Kompletní letošní hudební program

Podívejte se na abecední přehled všech kapel, které uvidíte na letošním Trnkobraní v termínu 17. - 18. srpna.
Arakain a Lucie Bílá, Argema, Desmod, Divokej Bill, Doktor P. P., Ewa Farna, Fleret a Zuzana Šuláková, Gazdina Roba, Jarek Nohavica, Jelen, Kosovci, Levitate, Mandrage, Mig 21, Mirai, Pekař, Poletíme?, Portless, Street 69, Tanja, Visací zámek, vítěz soutěže Zahraj si s kapelou na Trnkobraní a Wohnout.

Jaromír Nohavica míří na Trnkobraní!

Máme pro vás příjemnou zprávu. Hlavní hvězdou příštího Vizovického Trnkobraní bude nejprodávanější interpret tuzemské hudební scény – legendární ostravský písničkář JAROMÍR NOHAVICA, který se vrací do Vizovic po dlouhých jednadvaceti letech... :-)

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic