Vizovické Trnkobraní

Valentýnská sleva!

Připravte se na akci letošního léta ve společnosti Divokýho Billa, Mandrage, Wohnout, Sto zvířat a Mig 21.

Akční valentýnská cena, která se již nebude opakovat, dvě permanentky jen za 1.020 Kč. Vyražte s partnerem do této vybrané společnosti na Vizovické Trnkobraní! Ušetříte 80 Kč.

TRNKOBRANÍ postoupilo do finále Žebříku! Děkujeme.

Festival VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ se díky vašim hlasům dostal do finálového kola hudebních cen Žebřík v kategorii AKCE ROKU. Děkujeme! Prosíme, podpořte nás i v tomto závěrečném finále.

Pro Vizovické Trnkobraní můžete hlasovat formou zaslání SMS ve tvaru ZB 8 D 5 na číslo 9001109. Cena jedné SMS je 9 Kč.

Další účinkující Trnkobraní 2016

Příprava Vizovického Trnkobraní 2016 je v plném proudu. Postupně budeme zveřejňovat jednotlivé účinkující. Letos se můžete těšit na Mig 21, Divokýho Billa, Mandrage, Sto zvířat, Portless, Rybičky 48, Mirai, Fleret a Wohnout.


Lístky na Trnkobraní kupujte na http://www.vizovicketrnkobrani.cz/cs/vstupenky/

Zveřejňujeme termín příštího ročníku Trnkobraní

Máme pro vás datum konání festivalu na rok 2016. Příští rok proběhne Vizovické Trnkobraní v termínu 19. - 20. srpna. Těšíme se na vás...

Úspěšný ročník festivalu za námi!

Milí přátelé festivalu Vizovické Trnkobraní, děkujeme vám za vaši letošní přízeň a těšíme se na setkání s vámi příští rok!

Doufáme, že se vám na festivalu líbilo a že nám zůstanete věrni! Uděláme maximum pro to, aby byl příští ročník zase o něco lepší, protože nás baví vás bavit.

Váš tým festivalu Vizovické Trnkobraní

Vyhlášení vítěze zájezdu od CK Mundo

Tak a je to tady :) Včera jsme definitivně uzavřeli naší letní soutěž o poznávací zájezd do Řecka od CK Mundo. Více informací najdete v článku.

13. ročník JELÍNKOVA VIZOVICKÉHO KOŠTU vyhrála hruškovice PAVLA KOLŮCHA z Kunovic

V pátek 21. srpna 2015 proběhl v likérce RUDOLF JELÍNEK také již 13. ročník Jelínkova vizovického koštu. Do soutěže bylo přihlášeno celkem 936 vzorků v kategoriích: slivovice, hruškovice, meruňkovice, jablkovice, třešňovice, vínovice a ostatní ovocné destiláty. Nejpočetnější kategorií byla i letos slivovice....

Fotky z Vizovického Trnkobraní

Fotky z VIZOVICKÉHO TRNKOBRANÍ 2015 přidány do fotogalerie.