Vizovické Trnkobraní


generální partner
starobrno
najdete nás na facebooku

Podpořte svůj festival v hudebních cenách Žebřík!

Od začátku ledna opět probíhá hlasování v hudebních cenách ŽEBŘÍK. Festival VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ se díky vám v předchozím ročníku umístil na druhé pozicích v kategorii AKCE ROKU. Prosím, podpořte svůj festival i v letošním roce.

Pro festival VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ můžete hlasovat formou zaslání SMS ve tvaru ZB 8 D TRNKOBRANI na číslo 9001109. Cena jedné SMS je 9 Kč.

Kompletní přehled cen zveřejněn

Jak jsme slíbili, zveřejňujeme kompletní přehled cen jednotlivých druhů vstupenek na letošní ročník festivalu Vizovické Trnkobraní v různých časových obdobích (viz. odkaz „vstupenky“). Kromě toho se naši fanoušci na facebooku mohou těšit na různé slevové akce, na které budeme upozorňovat právě na stránkách www.facebook.com/trnkobrani.

Staňte se proto fanoušky našeho festivalu a kromě slevových akcí se můžete zúčastnit různých soutěží o vstupenky a další zajímavé ceny a získat spoustu atraktivních informací nejen k festivalu Vizovické Trnkobraní.

Další účinkující festivalu Vizovické Trnkobraní 2015

Přejeme Vám hodně štěstí a pohody do nového roku a současně zveřejňujeme další dva účinkující letošního ročníku festivalu Vizovické Trnkobraní. Vedle již uveřejněných skupin a účinkujících jako jsou Chinaski, Tomáš Klus, Mandrage, Xindl X, Desmod, Michal Hrůza nebo Lake Malawi se můžete těšit na Annu K.

Vizovické Trnkobraní 2015

Vizovické Trnkobraní se v příštím roce bude konat v tradičním termínu a to předposlední víkend v srpnu, tedy 21. a 22. 8. 2015! Zároveň bude 18. listopadu zahájen předprodej zvýhodněných permanentek na příští sezónu.

VÝHERCI SOUTĚŽE O PŘEDPLATNÉ

Ahoj fanoušci, veškeré soutěže, ve kterých se jednalo o elektronické předplatné MF DNES jsou u konce. Všichni výherci jsou již vylosováni.

Všichni výherci (ale i další účastníci soutěží) postupují do slosování
o zájezd od CK MUNDO, které proběhne příští týden.

Seznam výherců zde:

Fotky z Vizovického Trnkobraní

Fotky z VIZOVICKÉHO TRNKOBRANÍ 2014 přidány do fotogalerie.

Úspěšný ročník festivalu za námi!

Milí přátelé festivalu Vizovické Trnkobraní, děkujeme vám za vaši letošní přízeň a těšíme se na setkání s vámi příští rok!

Doufáme, že se vám na festivalu líbilo a že nám zůstanete věrni! Uděláme maximum pro to, aby byl příští ročník zase o něco lepší, protože nás baví vás bavit.

Váš tým festivalu Vizovické Trnkobraní

Kapelu Relaps nahradi Vesničani!

Vážení Trnkobranci! Skupina Relaps z důvodu zdravotní indispozice zpěvačky nemůže na festivalu vystoupit. Místo ní se můžete těšit na kapelu Vesničani - v sobotu v 11.00 na Rudolf Jelinek Stage!

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic