Vizovické Trnkobraní

Mandrage opět ve Vizovicích

Další potvrzenou kapelou letošního Trnkobraní jsou Mandrage

JARNÍ SLEVA - ušetři 100 Kč!

Přemýšlíte na jaře, jak si užít letošní léto? Ideálně s JARKEM NOHAVICOU a kapelami DIVOKEJ BILL, JELEN, MIG 21, DESMOD, ARAKAIN A LUCIE BÍLÁ a spoustou dalších na Vizovickém Trnkobraní. Nyní máte jedinečnou možnost, která se již nebude opakovat. Až do prvního jarního dne 21. března můžete koupit dvě permanentky na Vizovické Trnkobraní za akční jarní cenu 1.380 Kč nebo ve variantě dvě permanentky + VIP kemp za 1.780 Kč. Ušetříte tak 100 korun :-)

Hudební program letošního festivalu

Na letošním Vizovickém Trnkobraní opět vystoupí více než dvě desítky kapel. Jednotlivé účinkující budeme postupně každý týden odhalovat. Zatím jsme zveřejnili tyto skupiny a interprety: JAREK NOHAVICA, DIVOKEJ BILL, MIG 21, JELEN, POLETÍME?, PORTLESS, STREET 69, PEKAŘ, ARAKAIN A LUCIE BÍLÁ, VISACÍ ZÁMEK, WOHNOUT, DOKTOR P.P. a DESMOD.

Jaromír Nohavica míří na Trnkobraní!

Máme pro vás příjemnou zprávu. Hlavní hvězdou příštího Vizovického Trnkobraní bude nejprodávanější interpret tuzemské hudební scény – legendární ostravský písničkář JAROMÍR NOHAVICA, který se vrací do Vizovic po dlouhých jednadvaceti letech... :-)

Kdy proběhne Trnkobraní v roce 2018?!

Zveřejňujeme termín dalšího ročníku Vizovického Trnkobraní. Příští rok festival proběhne v pátek a sobotu 17. - 18. srpna. V úterý 7. 11. jsme zahájili předprodej vstupenek za nejvýhodnější předvánoční ceny:-)

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic