Vizovické Trnkobraní


generální partner
starobrno
najdete nás na facebooku

Trnkobraní je ve finále Žebříku

Vaše hlasy poslaly festival VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ do finále posluchačské ankety Žebřík v kategorii Akce roku. Děkujeme za podporu a prosíme pomozte svému festivalu i ve 2. kole.

Pro festival VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ můžete hlasovat formou zaslání SMS ve tvaru ZB 8 D 5 na číslo 9001109.

Nejenže SMSkou podpoříte svůj oblíbený festival, ale můžete vyhrát i zajímavé hodnotné ceny.

Kompletní přehled cen zveřejněn

Jak jsme slíbili, zveřejňujeme kompletní přehled cen jednotlivých druhů vstupenek na letošní ročník festivalu Vizovické Trnkobraní v různých časových obdobích (viz. odkaz „vstupenky“). Kromě toho se naši fanoušci na facebooku mohou těšit na různé slevové akce, na které budeme upozorňovat právě na stránkách www.facebook.com/trnkobrani.

Staňte se proto fanoušky našeho festivalu a kromě slevových akcí se můžete zúčastnit různých soutěží o vstupenky a další zajímavé ceny a získat spoustu atraktivních informací nejen k festivalu Vizovické Trnkobraní.

Další účinkující festivalu Vizovické Trnkobraní 2015

Přejeme Vám hodně štěstí a pohody do nového roku a současně zveřejňujeme dalšího účinkujícího letošního ročníku festivalu Vizovické Trnkobraní. Vedle již uveřejněných skupin a účinkujících jako jsou Chinaski, Tomáš Klus, Mandrage, Xindl X, Desmod, Michal Hrůza, Lake Malawi Anna K, Jiříh Schmitzer, UDG, Horkýže Slíže, Nebe nebo Vladimíra Mišíka se můžete těšit na Kosovce.

Vizovické Trnkobraní 2015

Vizovické Trnkobraní se v příštím roce bude konat v tradičním termínu a to předposlední víkend v srpnu, tedy 21. a 22. 8. 2015! Zároveň bude 18. listopadu zahájen předprodej zvýhodněných permanentek na příští sezónu.

VÝHERCI SOUTĚŽE O PŘEDPLATNÉ

Ahoj fanoušci, veškeré soutěže, ve kterých se jednalo o elektronické předplatné MF DNES jsou u konce. Všichni výherci jsou již vylosováni.

Všichni výherci (ale i další účastníci soutěží) postupují do slosování
o zájezd od CK MUNDO, které proběhne příští týden.

Seznam výherců zde:

Fotky z Vizovického Trnkobraní

Fotky z VIZOVICKÉHO TRNKOBRANÍ 2014 přidány do fotogalerie.

Úspěšný ročník festivalu za námi!

Milí přátelé festivalu Vizovické Trnkobraní, děkujeme vám za vaši letošní přízeň a těšíme se na setkání s vámi příští rok!

Doufáme, že se vám na festivalu líbilo a že nám zůstanete věrni! Uděláme maximum pro to, aby byl příští ročník zase o něco lepší, protože nás baví vás bavit.

Váš tým festivalu Vizovické Trnkobraní

Kapelu Relaps nahradi Vesničani!

Vážení Trnkobranci! Skupina Relaps z důvodu zdravotní indispozice zpěvačky nemůže na festivalu vystoupit. Místo ní se můžete těšit na kapelu Vesničani - v sobotu v 11.00 na Rudolf Jelinek Stage!

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic