Vizovické Trnkobraní

TIP na vánoční dárek: permanentka na Vizovické Trnkobraní 2016

Máme pro Vás tip na skvělý vánoční dárek, který potěší každého fanouška slivovice a festivalu Vizovické Trnkobraní. Předprodej vstupenek na Vizovické Trnkobraní 2016 je zahájen od 18. listopadu. Do konce prosince je v předprodejní síti Ticketstream k dispozici speciální předvánoční edice permanentek za exklusivní cenu 500 Kč. Počet vstupenek v této speciální vánoční edici za nejnižší cenu je limitovaný. V prodeji je pouze 1000 ks lístků. Neváhejte proto a kupte již nyní svým blízkým jako vánoční dárek vstupenky na festival Vizovické Trnkobraní 2016 za jedinečnou cenu, která se již nebude opakovat.

Zveřejňujeme termín příštího ročníku Trnkobraní

Máme pro vás datum konání festivalu na rok 2016. Příští rok proběhne Vizovické Trnkobraní v termínu 19. - 20. srpna. Těšíme se na vás...

Úspěšný ročník festivalu za námi!

Milí přátelé festivalu Vizovické Trnkobraní, děkujeme vám za vaši letošní přízeň a těšíme se na setkání s vámi příští rok!

Doufáme, že se vám na festivalu líbilo a že nám zůstanete věrni! Uděláme maximum pro to, aby byl příští ročník zase o něco lepší, protože nás baví vás bavit.

Váš tým festivalu Vizovické Trnkobraní

Vyhlášení vítěze zájezdu od CK Mundo

Tak a je to tady :) Včera jsme definitivně uzavřeli naší letní soutěž o poznávací zájezd do Řecka od CK Mundo. Více informací najdete v článku.

13. ročník JELÍNKOVA VIZOVICKÉHO KOŠTU vyhrála hruškovice PAVLA KOLŮCHA z Kunovic

V pátek 21. srpna 2015 proběhl v likérce RUDOLF JELÍNEK také již 13. ročník Jelínkova vizovického koštu. Do soutěže bylo přihlášeno celkem 936 vzorků v kategoriích: slivovice, hruškovice, meruňkovice, jablkovice, třešňovice, vínovice a ostatní ovocné destiláty. Nejpočetnější kategorií byla i letos slivovice....

Fotky z Vizovického Trnkobraní

Fotky z VIZOVICKÉHO TRNKOBRANÍ 2015 přidány do fotogalerie.

VOXEL místo Vladimíra Mišíka!

Bohužel musíme oznámit, že ze zdravotních důvodů v sobotu 22. 8. na Vizovickém Trnkobraní nevystoupí Vladimír Mišík. Místo něj se ve 20,00 hodin na Rudolf Jelínek Stage objeví VOXEL. Omlouváme se za změnu programu a Vladimíru Mišíkovi přejeme brzké uzdravení.

Dvojice Suchánek a Genzer bude moderovat soutěž v pojídání knedlíků.

Letošní Velkou cenou Vizovic v pojídání švestkových knedlíků váz budou provázet Michal Suchánek s Richardem Genzerem.

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic