Vizovické Trnkobraní


generální partner
starobrno
najdete nás na facebooku

Vykoledujte si 100 korun slevu!

Velikonoční svátky se blíží a jsou jasnou předzvěstí, že se blíží nejlepší mejdan letošního léta – Vizovické Trnkobraní! Aby vám akce neutekla, využijte Velikonoční slevy. Dvě permice můžete právě teď koupit jenom za 920,- Kč! Ušetřete tak 100 Kč! Právě odstartoval limitovaný předprodej, který potrvá do pravého poledne 22. dubna 2014. Pojďte ušetřit kilo a zapařit si na Tomáše Kluse, Tři sestry, Mandrage, Desmod, Inekafe, Wohnouty a spoustu dalších!

Tomáš Klus ve zvonici Jindřišské věže

Jedna z největších hvězd české hudební scény, TOMÁŠ KLUS, vystoupil i s jeho Cílovou skupinou ve staré zvonici Jindřišské věže. V unikátním projektu pražského radia City, CITY LIVE, zahrál své známé hity i novinky z aktuální desky Proměnamě.

Trnkobraní bodovalo!!!

Dovolte nám poděkovat za vaše hlasy, které festival vyhouply na skvělé 2. místo v anketě Žebřík 2013, jejíž výsledky byly právě vyhlášeny. Ještě jednou díky a v létě se na vás těšíme!

Kdo letos zahraje na festivalu!

Zveřejňujeme první potvrzené účinkující a postupně budeme každý týden přidávat další.

Tomáš Klus, Mandrage, Tři sestry, Aneta Langerová, Mig 21, Wohnout, Monkey Business, Desmod, Inekafe, Fleret, Koblížc!, Visací zámek, Adam Mišík, Lenny, Realps, Michal Hrůza, Eddie Stiolow, Mňága a Žďorp, Kosovci...

Předprodej vstupenek zahájen!

Přejeme vše nejlepší do roku 2014 a přinášíme vám první vlnu předprodeje za super ceny. Pokud se stanete fanoušky na FB, můžete získat permice ještě výhodněji.

Fotky z minulého ročníku Trnkobraní

Fotky z minulého ročníku VIZOVICKÉHO TRNKOBRANÍ. Podívejte se prostřednictvím fotek jak to na festivalu vypadalo.

Staňte se fanoušky stránek FCB!

Pokud se stanete fanoušky FCB stránek Vizovického Trnkobraní, budete mít možnost získat permanentky za zvýhodněné ceny v nepravidelných akcích, které budeme vyhlašovat na FCB stránkách.

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic