Vizovické Trnkobraní

Visáči opět ve Vizovicích

Další potvrzenou kapelou Vizovického Trnkobraní 2018 je Visací zámek.

Valentýnská sleva. Ušetři 100 Kč!

Připravte se na akci letošního léta ve společnosti Jarka Nohavici, Divokýho Billa, Mig 21, Jelena a Desmodu. Akční valentýnská cena, která se již nebude opakovat. Dvě permanentky jen za 1.380 Kč nebo ve variantě s VIP kempem za 1.780 Kč jen do 14. února. Vyrazte s partnerem do této vybrané společnosti na Vizovické Trnkobraní. Ušetříte 100 Kč!

Hudební program letošního festivalu

Na letošním Vizovickém Trnkobraní opět vystoupí více než dvě desítky kapel. Jednotlivé účinkující budeme postupně každý týden odhalovat. Zatím jsme zveřejnili tyto skupiny a interprety: JAREK NOHAVICA, DIVOKEJ BILL, MIG 21, JELEN, POLETÍME?, PORTLESS, STREET 69, PEKAŘ a DESMOD.

Jaromír Nohavica míří na Trnkobraní!

Máme pro vás příjemnou zprávu. Hlavní hvězdou příštího Vizovického Trnkobraní bude nejprodávanější interpret tuzemské hudební scény – legendární ostravský písničkář JAROMÍR NOHAVICA, který se vrací do Vizovic po dlouhých jednadvaceti letech... :-)

Kdy proběhne Trnkobraní v roce 2018?!

Zveřejňujeme termín dalšího ročníku Vizovického Trnkobraní. Příští rok festival proběhne v pátek a sobotu 17. - 18. srpna. V úterý 7. 11. jsme zahájili předprodej vstupenek za nejvýhodnější předvánoční ceny:-)

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic