Vizovické Trnkobraní

Dvojice Suchánek a Genzer bude moderovat soutěž v pojídání knedlíků.

Letošní Velkou cenou Vizovic v pojídání švestkových knedlíků váz budou provázet Michal Suchánek s Richardem Genzerem.

Překvápka vás neminou

Rozhovor s kapelou Divokej Bill

Soutěž "Zahraj si s kapelou na Trnkobraní" má svého vítěze

Soutěž Zahraj si na Trnkobraní má už chvíli svého vítěze. Stala se jím kapela Donor ze Vsetína a letos vám zahrají spolu se známými českými muzikanty na Vizovickém Trnkobraní. Na našem Facebooku naleznete jejich videoklip.

Super muzika a chlast

Rozhovor s Xindlem X

Trnkobraní – line up s časy zveřejněn

Zajímá vás, v kolik hodin vystoupí na letošním Vizovickém Trnkobraní vaši oblíbení interpreti? V sekci „program“ jsme zveřejnili přesný časový rozpis koncertů jednotlivých kapel.

Hvězdy letošního Trnkobraní uspěly v Žebříku

V anketě hudebních fanoušků Žebřík, která se vyhlašovala uplynulý pátek, skončilo Vizovické Trnkobraní těsně pod stupni vítězů. Velice vám děkujeme za podporu, přestože to letos stačilo „jen“ na bramborovou medaili. Výrazně uspěla také řada účinkujících letošního Trnkobraní – namátkou Chinaski, Tomáš Klus, Michal Hrůza, Vypsaná fixa a několik dalších, které jsme ještě nezveřejnili. Máte se tedy na co těšit!

Velká cena Vizovic v pojídání švestkových knedlíků - zájemci, hlaste se!

Velká cena Vizovic v pojídání švestkových knedlíků se uskuteční v sobotu 22. srpna ve 13 hodin a je otevřena široké veřejnosti. Konzumují se výhradně knedlíky, vyrobené dle originální receptury. Minimální zkonzumovaná porce je 30 knedlíků; soutěžící, který nesní minimální porci v limitu, zaplatí základní porci – 150 korun. Dokladem o zkonzumovaných knedlících jsou pecky, které soutěžící odkládá na talíř. Během soutěže se nesmí pít, kouřit, odcházet z pódia. Jako příloha je povolen omastek a cukr. Pokud máte zájem zúčastnit se sobotní soutěže v pojídání švestkových knedlíků, přihlaste se na adresu : mirekzatl@seznam.cz

Kompletní přehled cen zveřejněn

Jak jsme slíbili, zveřejňujeme kompletní přehled cen jednotlivých druhů vstupenek na letošní ročník festivalu Vizovické Trnkobraní v různých časových obdobích (viz. odkaz „vstupenky“). Kromě toho se naši fanoušci na facebooku mohou těšit na různé slevové akce, na které budeme upozorňovat právě na stránkách www.facebook.com/trnkobrani.

Staňte se proto fanoušky našeho festivalu a kromě slevových akcí se můžete zúčastnit různých soutěží o vstupenky a další zajímavé ceny a získat spoustu atraktivních informací nejen k festivalu Vizovické Trnkobraní.

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic