Vizovické Trnkobraní


generální partner
starobrno
najdete nás na facebooku

Festival začne již za 5 týdnů!

Již za 5 týdnů začne festival Vizovické Trnkobraní! Můžete se těšit na Kryštof, Tomáše Kluse, Mandrage, Tři sestry, Anetu Langerovou, Mig 21, Wohnout, Desmod, Monkey Business a spoustu dalších!

Předprodej permanentek za zvýhodněnou cenu

Ahoj všem přátelům festivalu!
Máme tu další ZVÝHODNĚNÝ PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA OBA DVA DNY TRNKOBRANÍ :)

Zahraji písně z nové desky

Rozhovor s Anetou Langerovou

Na divadelní scénu nastupuje DNO

Na letošním festivalu vás pobaví také Dno – Divadlo Nahodilých Ochotníků z Vizovic s představením Posel světla (autoři: Cimrman/Smoljak/Svěrák). Jedná se o hru z budoucnosti. Tato Cimrmanova utopie prozíravě varuje lidstvo před rozvojem vědy a techniky na úkor mezilidských vztahů. Originální zpracování DNa nenechá někoho zasmušilým!

PŘEKVAPENÍ ODTAJNĚNO! JMENUJE SE KRYŠTOF!

Fanoušci nejlepšího švestkového festivalu na světě, pevně se držte! Slíbené překvapení je tady. Na festivalu Vizovické Trnkobraní zahraje skupina Kryštof. Vzhledem k tomu, že kapela má svůj letní diář zcela nabitý vlastními kempy, půjde o jedno z mála vystoupení v rámci letních festivalů! Kryštof na Trnkobraní vystoupí v sobotu 23. srpna. Máte se tedy na co těšit!

Finální LINE UP je na světě

V odkazu „program“ zveřejňujeme finální line up hudební části letošního ročníku festivalu Vizovické Trnkobraní. Můžete si tedy zjistit, v jaký čas a na které scéně hraje vaše oblíbená kapela. V sobotním programu je ještě jedno volné okénko označené jako Překvapení. Jméno této známé skupiny zveřejníme až 2. června.

Komici s.r.o. se vrací na místo činu!

S radostí vám můžeme oznámit, že letošního Trnkobraní se zúčastní krom Miloše Knora také Lukáš Pavlásek s jejich skvělou stand-up show!

Tomáš Klus ve zvonici Jindřišské věže

Jedna z největších hvězd české hudební scény, TOMÁŠ KLUS, vystoupil i s jeho Cílovou skupinou ve staré zvonici Jindřišské věže. V unikátním projektu pražského radia City, CITY LIVE, zahrál své známé hity i novinky z aktuální desky Proměnamě.

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic