Vizovické Trnkobraní

Fotky z Vizovického Trnkobraní

Fotky z VIZOVICKÉHO TRNKOBRANÍ 2014 přidány do fotogalerie.

Úspěšný ročník festivalu za námi!

Milí přátelé festivalu Vizovické Trnkobraní, děkujeme vám za vaši letošní přízeň a těšíme se na setkání s vámi příští rok!

Doufáme, že se vám na festivalu líbilo a že nám zůstanete věrni! Uděláme maximum pro to, aby byl příští ročník zase o něco lepší, protože nás baví vás bavit.

Váš tým festivalu Vizovické Trnkobraní

Kapelu Relaps nahradi Vesničani!

Vážení Trnkobranci! Skupina Relaps z důvodu zdravotní indispozice zpěvačky nemůže na festivalu vystoupit. Místo ní se můžete těšit na kapelu Vesničani - v sobotu v 11.00 na Rudolf Jelinek Stage!

Free WiFi pro návštěvníky festivlu!

Pro sdílení svých zážitků a fotek z festivalu se můžete připojit na WiFi síť společnosti Avonet, která je připravena pro návštěvníky festivalu zcela zdarma!

Předpověď počasí ve Vizovicích!

Předpověď počasí je příznivá, 22 stupňů, skoro jasno!

GRAND PRIX VIZOVIC v pojídání trnkových (švestkových) knedlíků

Knedlíkoví jedlíci se mohou těšit! Oblíbená Grand Prix Vizovic v pojídání trnkových (švestkových) knedlíků se letos uskuteční v sobotu 23. srpna ve 13.20 hodin na Stage A a je otevřena široké veřejnosti. Speciálním hostem bude Miloš Knor. V případě zájmu o účast v soutěži napište emailem na MirekZatl@seznam.cz

Dětský koutek na festivalu!

Na festivalu bude v sobotu i program pro naše malé návštěvníky. DDM Zvonek Vizovice připravil pro děti pestré odpoledne plné her a zábavy.

Soubor valašských písní a tanců Vizovjánek

Na letošním festivalu vystoupí také soubor valašských písní a tanců Vizovjánek. tančí a zpívá pod tímto názvem ve Vizovicích už od roku 1972. Za celou dobu trvání vizovský folklor učaroval stovkám tanečníků i tanečnic. Soubor zpracovává tance, písně i zvykosloví z Vizovic a blízkého okolí. Účastní se festivalů a vystoupení jak po celé České republice, tak v zahraničí.

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic