Vizovické Trnkobraní

Stáhněte si aplikaci TRNKOBRANÍ a buďte stále v obraze!

Aplikace je rozdělena na dvě části. První z nich tvoří informace o festivalu Vizovické Trnkobraní, program aktuálního ročníku a orientační mapka areálu. V té druhé si může návštěvník festivalu zasoutěžit a získat od společnosti RUDOLF JELÍNEK a.s. miniaturu Bohemia Honey zdarma. (více informací o aplikaci najdete v článku)

Festival začne již za 1 den!

Již za 1 den začne festival Vizovické Trnkobraní! Můžete se tedy těšit na tyto kapely: Elán, Tři sestry, Tomáš Klus, Jelen, No Name, Michal Hrůza, Mandrage, Slza, Rybičky 48, Visací zámek, Citron a spoustu dalších!

Posílený noční vlakový spoj!

Také letos jsme pro vás po oba festivalové dny zajistili ve spolupráci s Českými drahami posílený noční vlakový spoj z festivalu ve směru Vizovice – Zlín. Oba dva dny bude odjíždět 2:15 ráno (v soboru 19. 8. i v neděli 20. 8.).

Předpověď počasí ve Vizovicích!

Aktuální předpověď počasí na festival je celkem příznivá. Má být slunečno, chvílemi mírná oblačnost, průměrné teploty okolo 27 stupňů.

Jedlický souboj Hamerský vs. Bertoletti!

Na Trnkobraní ani letos samozřejmě nebude chybět oblíbená soutěž v pojídání švestkových knedlíků, kterou budou moderovat Jakub Kohák a Patrik Hezucký. Letošní účast soutěžících bude exklusivní. Zúčastní se jak dosavadní držitel českého rekordu z roku 2003 (191 knedlíků) Kamil Hamerský a účast přislíbil také Američan Patrik Bertoletti, který při své dosud jediné účasti v roce 2008 spořádal 233 knedlíků. Je tak zaděláno na pořádný jedlický souboj! Kdo toho sní víc?

Doprovodný program

V odkazu program jsme zveřejnili časový harmonogram doprovodného programu festivalu (divadlo, kino atd.).

Výstava 50 let Trnkobraní ve Vizovicích

Přijďte se podívat na závěrečnou část netradiční výstavy mapující celou historii Vizovického Trnkobraní. Po úspěšných instalacích na pražském Smíchově a pokračování ve Zlíně, Trenčíně a Ostravě se výstava Padesát let Trnkobraní přesunula do svého finálního místa - do Vizovic.

Jaká je letošní sestava Komiků s.r.o.?

Na letošním Vizovickém Trnkobraní opět nebude chybět oblíbená partička Komici s.r.o. Tentokrát se pod touto hlavičkou představí Miloš Knor, Lukáš Pavlásek a Tomáš Matonoha.

Knedlíky? Kohák & Hezucký

Letošní Velkou cenu Vizovic v pojídání švestkových knedlíků bude na 50. Vizovickém Trnkobraní uvádět Jakub Kohák a Patrik Hezucký... :-)

Fack!nk Freakz si zahrají na Trnkobraní!

Vítězem soutěže Zahraj si s kapelou na Trnkobraní se stala zlínská funková partička Fack!nk Freakz s celkovým počtem 2046 lajků. Gratulujeme!
Jen o 16 hlasů tato kapela porazila Easy Steps, kterým se během včerejšího dne urodilo asi sedmnáct stovek fanoušků z arabského světa, jihoamerického kontinentu a dalších podobně vzdálených destinací... Takže jsme zvažovali, že je budeme muset diskvalifikovat... :-(

Andělé letí na Trnkobraní!

Při dnešním předávání hudebních cen Anděl 2016 výrazně uspěli muzikanti, které uvidíte na letošním Vizovickém Trnkobraní. Zpěvačka Lenny získala hned čtyři sošky. Dvě vítězství si připsal Thom Artway a skupinou roku se stala kapela Jelen.
Máte se tedy na co těšit :-)

Vizovické Trnkobraní - kdo hraje který den?!

Již jsme zveřejnili všechny kapely letošního Trnkobraní a jistě již netrpělivě čekáte na informaci, kdo hraje v pátek a kdo v sobotu. Tak je to tady.

Kompletní přehled skupin na Vizovickém Trnkobraní 2017

Hudební program letošního Trnkobraní je kompletně venku. Můžete se tedy těšit na tyto kapely: Elán, Tři sestry, Tomáš Klus, Jelen, No Name, Michal Hrůza, Mandrage, Slza, Rybičky 48, Visací zámek, Citron, Hodiny, Fleret, Mňága a Žďorp, Katarína Knechtová, Lenny, O5 a Radeček, Poetika, Thom Artway, Zoči Voči, Kosovci, Gazdina Roba a doplní je vítěz soutěže Zahraj si s kapelou na trnkobraní.

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic