Vizovické Trnkobraní

Poslední levné lístky!

Předprodej permanentek na letošní VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ za nejnižší cenu 490 Kč končí 31. 3. Pokud si tedy chcete užít Chinaski, Tomáše Kluse, Mandrage, Desmod, Horkýže Slíže, Annu K. a spoustu dalších a současně ušetřit, neváhejte. Od středy 1. dubna budou všechny vstupenky dražší až o 60 korun.

Hvězdy letošního Trnkobraní uspěly v Žebříku

V anketě hudebních fanoušků Žebřík, která se vyhlašovala uplynulý pátek, skončilo Vizovické Trnkobraní těsně pod stupni vítězů. Velice vám děkujeme za podporu, přestože to letos stačilo „jen“ na bramborovou medaili. Výrazně uspěla také řada účinkujících letošního Trnkobraní – namátkou Chinaski, Tomáš Klus, Michal Hrůza, Vypsaná fixa a několik dalších, které jsme ještě nezveřejnili. Máte se tedy na co těšit!

Velká cena Vizovic v pojídání švestkových knedlíků - zájemci, hlaste se!

Velká cena Vizovic v pojídání švestkových knedlíků se uskuteční v sobotu 22. srpna ve 13 hodin a je otevřena široké veřejnosti. Konzumují se výhradně knedlíky, vyrobené dle originální receptury. Minimální zkonzumovaná porce je 30 knedlíků; soutěžící, který nesní minimální porci v limitu, zaplatí základní porci – 150 korun. Dokladem o zkonzumovaných knedlících jsou pecky, které soutěžící odkládá na talíř. Během soutěže se nesmí pít, kouřit, odcházet z pódia. Jako příloha je povolen omastek a cukr. Pokud máte zájem zúčastnit se sobotní soutěže v pojídání švestkových knedlíků, přihlaste se na adresu : mirekzatl@seznam.cz

Kompletní přehled cen zveřejněn

Jak jsme slíbili, zveřejňujeme kompletní přehled cen jednotlivých druhů vstupenek na letošní ročník festivalu Vizovické Trnkobraní v různých časových obdobích (viz. odkaz „vstupenky“). Kromě toho se naši fanoušci na facebooku mohou těšit na různé slevové akce, na které budeme upozorňovat právě na stránkách www.facebook.com/trnkobrani.

Staňte se proto fanoušky našeho festivalu a kromě slevových akcí se můžete zúčastnit různých soutěží o vstupenky a další zajímavé ceny a získat spoustu atraktivních informací nejen k festivalu Vizovické Trnkobraní.

Další účinkující festivalu Vizovické Trnkobraní 2015

Přejeme Vám hodně štěstí a pohody do nového roku a současně zveřejňujeme dalšího účinkujícího letošního ročníku festivalu Vizovické Trnkobraní. Vedle již uveřejněných skupin a účinkujících jako jsou Chinaski, Tomáš Klus, Mandrage, Xindl X, Desmod, Michal Hrůza, Lake Malawi Anna K, Jiříh Schmitzer, UDG, Horkýže Slíže, Nebe, Vladimír Mišík, Kosovce,vFleret nebo Vypsanou Fixu můžete těšit na Visací Zámek.

Vizovické Trnkobraní 2015

Vizovické Trnkobraní se v příštím roce bude konat v tradičním termínu a to předposlední víkend v srpnu, tedy 21. a 22. 8. 2015! Zároveň bude 18. listopadu zahájen předprodej zvýhodněných permanentek na příští sezónu.

VÝHERCI SOUTĚŽE O PŘEDPLATNÉ

Ahoj fanoušci, veškeré soutěže, ve kterých se jednalo o elektronické předplatné MF DNES jsou u konce. Všichni výherci jsou již vylosováni.

Všichni výherci (ale i další účastníci soutěží) postupují do slosování
o zájezd od CK MUNDO, které proběhne příští týden.

Seznam výherců zde:

Fotky z Vizovického Trnkobraní

Fotky z VIZOVICKÉHO TRNKOBRANÍ 2014 přidány do fotogalerie.