Talentová soutěž

Také v rámci letošního Vizovického Trnkobraní umožníme vystoupení jedné nadějné začínající kapele z Čech nebo Moravy. Pokud tedy hrajete v nějaké hudební skupině, můžete se přihlásit. O tom, která kapela nakonec na daném festivalu zahraje, rozhodnou fanoušci svým hlasováním. Co pro to můžete udělat?

Stačí poslat:

1) Název kapely

2) Fotografii kapely

3) Odkaz vaší tvorby z YT

4) Hrad, na kterém byste si rádi zahráli

5) Hudební styl

6) Kontakt

na info@nedomysleno.cz Nahrávky jednotlivých skupin budeme průběžně umisťovat na FB stránky festivalu do fotoalba s názvem Zahraj si na Trnkobraní. Tam pak budou moci všichni fanoušci hlasovat. Základní kolo končí 30. 4. 2020 a postoupí z něj 5 kapel s nejvyšším počtem hlasů. Hlasování proběhne tak, že do komentářů u příslušné kapely hlasující napíše heslo „Zahraj si na Trnkobraní“.

Finálová kola budou probíhat od 1. do 31. 5. 2020, kde budou opět moci fanoušci festivalu hlasovat. Kapela, která získá od fanoušků festivalu nejvíce hlasů, dostane příležitost si na Trnkobraní zahrát. Současně získá honorář 5.000 Kč. Hlasování proběhne opět tak, že do komentářů u příslušné kapely hlasující napíše heslo „Zahraj si na Trnkobraní“. Současně však bude možné získat i bonusové hlasy prostřednictvím nákupů vstupenek. Za každých 100 Kč nákupu může hlasující přidělit 1 bonusový bod své favorizované kapele.