Jak to bude se vstupenkami?

Ve spolupráci s ticketingovou společností pro Vás aktuálně připravujeme technické řešení vystavování voucherů za vstupenky na zrušený festival Vizovické Trnkobraní 2021 a 2020 (tedy všechny vstupenky zakoupené od podzimu 2019 až do minulého týdne). Vouchery obdržíte do 31. 5. 2021. Postup bude následující:

1)      Online nákupy a rezervace - pokud jste si v minulosti vstupenky zakoupili či rezervovali online - obdržíte do 31.5.2021 na Vámi uvedený email voucher, který si následně (po prázdninách) na www.ticketstream.cz/trnkobrani budete moci vyměnit za lístky na Vizovické Trnkobraní 2022. Jestliže jste v době od nákupu do současnosti změnili mailovou adresu (např. při změně zaměstnání apod.), kontaktujte ticketingovou společnost na emailu trnkobrani@ticketstream.cz se žádostí o zaslání voucheru na aktuální emailovou adresu, v emailu uveďte původní adresu a referenční číslo vstupenek.

2)      Nákupy na prodejních místech - v případě, že jste vstupenky kupovali na prodejním místě společnosti Ticketstream resp. partnerských prodejnách a nevytvářeli si žádnou rezervaci (tudíž na Vás nemáme kontakt), pak si budete muset voucher vygenerovat na adrese www.ticketstream.cz/poukaznatrnkobrani. Tento link bude aktivní od 2.6.2021. K získání voucheru Vám bude sloužit referenční číslo původní vstupenky. Voucher Vám následně přijde na Vámi zadanou emailovou adresu. Voucher si později (po prázdninách) na adrese www.ticketstream.cz/trnkobrani budete moci vyměnit za lístky na Vizovické Trnkobraní 2022.

Aktuální cena nové vstupenky (která bude pravděpodobně vyšší než Vámi původně zaplacená) pro Vás nebude podstatná. Kód Vašeho poukazu bude sloužit jako úhrada 100 % ceny nové vstupenky. Bude však možné pořídit jen stejný druh vstupenky, resp. za nižší kategorii nepůjde pořídit kategorii vyšší. Pokud jste tedy měli např. vstupenku jen na PÁTEK, nebude možné za voucher pořídit např. PERMANENTKU s VIP kempem apod., a to i s případným doplatkem rozdílu v ceně.

Případné dotazy adresujte na email: trnkobrani@ticketstream.cz nebo na tel. +420 736 128 736.

Děkujeme za pochopení této složité situace a věříme, že nám zachováte přízeň.

 

Realizační tým Vizovického Trnkobraní