Letos jsme se opět rozhodli v rámci programu Vizovického Trnkobraní umožnit vystoupení jedné nadějné začínající kapele z Čech, Moravy a Slovenska. Pokud tedy hrajete v nějaké hudební skupině, můžete se přihlásit. O tom, která kapela nakonec na Trnkobraní vystoupí, rozhodnou fanoušci festivalu svým hlasováním. Co pro to můžete udělat?

Stačí poslat:
1. Název kapely
2. Fotografii kapely
3. Odkaz tvorby na YT
4. Kontakt + uvést, že se přihlašujete na Zahraj si na Trnkobraní na info@nedomysleno.cz

Nahrávky jednotlivých skupin budeme průběžně umisťovat na FB Trnkobraní do sekce video, kde pro skupiny bude možné hlasovat formou lajku. Podmínkou hlasování je, že hlasující musí být současně fanouškem stránky Trnkobraní! A započítávají se pouze hlasy fanoušků ze zemí EU. Základní kolo probíhá do 30. 4. 2019 a do finálového kola postoupí 3 kapely s největším počtem hlasů! V něm se bude opět hlasovat pomocí lajků, ale pozor už jen do úterý 28. 5. 2019!

Kapela, která získá od fanoušků festivalu nejvíce hlasů, dostane příležitost zahrát si na letošním ročníku festivalu Vizovické Trnkobraní v sobotu 17. srpna. Současně dostane honorář 5.000 korun a bude pozvána na rozhovor do Radia Zlín.