Vizovické Trnkobraní

Novinky

Jaromír Nohavica míří na Trnkobraní!

Máme pro vás příjemnou zprávu do těchto adventních dní. Hlavní hvězdou příštího Vizovického Trnkobraní bude nejprodávanější interpret tuzemské hudební scény – legendární ostravský písničkář JAROMÍR NOHAVICA, který se vrací do Vizovic po dlouhých jednadvaceti letech. Věříme, že vám tento předvánoční dárek udělá radost... :-)

TIP na Vánoce: permanentka na Trnkobraní 2018

Máme pro vás tip na skvělý vánoční dárek, který potěší každého fanouška slivovice a festivalu Vizovické Trnkobraní. V předprodejní síti Ticketstream je k dispozici speciální předvánoční edice permanentek za exklusivní cenu 600 Kč. Neváhejte proto a kupte již nyní svým blízkým jako vánoční dárek vstupenky na festival Vizovické Trnkobraní 2018 za cenu, která se již nebude opakovat. Na Trnkobraní příští rok zahraje např. JAREK NOHAVICA, MIG 21, JELEN nebo DIVOKEJ BILL.
Vstupenky na Trnkobraní 2018 kupujte zde

Kdy proběhne Trnkobraní v roce 2018?!

Zveřejňujeme termín dalšího ročníku Vizovického Trnkobraní. Příští rok festival proběhne v pátek a sobotu 17. - 18. srpna. V úterý 7. 11. jsme zahájili předprodej vstupenek za nejvýhodnější předvánoční ceny:-)

Fotky z Vizovického Trnkobraní 2017

Fotky z VIZOVICKÉHO TRNKOBRANÍ 2017 přidány do fotogalerie.

Rekord Kamila Hamerského

Tak to máme konečně černé na bílém! Kamil Hamerský letos na Trnkobraní vytvořil nový český rekord v pojídání švestkových knedlíků. Gratulujeme!

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic