Vizovické Trnkobraní

Novinky

Fack!nk Freakz si zahrají na Trnkobraní!

Vítězem soutěže Zahraj si s kapelou na Trnkobraní se stala zlínská funková partička Fack!nk Freakz s celkovým počtem 2046 lajků. Gratulujeme!
Jen o 16 hlasů tato kapela porazila Easy Steps, kterým se během včerejšího dne urodilo asi sedmnáct stovek fanoušků z arabského světa, jihoamerického kontinentu a dalších podobně vzdálených destinací... Takže jsme zvažovali, že je budeme muset diskvalifikovat... :-(

Výstava 50 let Trnkobraní ve Zlíně

Přijďte se podívat na netradiční výstavu mapující celou historii Vizovického Trnkobraní. Po úspěšné premiéře během festivalu FEBIOFEST na pražském Smíchově a pokračování ve Zlíně a Ostravě se výstava Padesát let Trnkobraní přesunula zpět do Zlína na Filmový Festival. Výstava připomíná všech dosavadních čtyřicet devět ročníků a je pozvánkou na letošní 50. ročník tohoto hudebně-švestkového festivalu. Výstavu tvoří deset kovových stromů - švestek, přičemž na každém z nich jsou pověšeny dvě cedulky ve tvaru švestky s informacemi o jednotlivých ročnících. Celá výstava je tak vlastně imitací malého švestkového sadu.

Andělé letí na Trnkobraní!

Při dnešním předávání hudebních cen Anděl 2016 výrazně uspěli muzikanti, které uvidíte na letošním Vizovickém Trnkobraní. Zpěvačka Lenny získala hned čtyři sošky. Dvě vítězství si připsal Thom Artway a skupinou roku se stala kapela Jelen.
Máte se tedy na co těšit :-)

Vizovické Trnkobraní - kdo hraje který den?!

Již jsme zveřejnili všechny kapely letošního Trnkobraní a jistě již netrpělivě čekáte na informaci, kdo hraje v pátek a kdo v sobotu. Tak je to tady.

Kompletní přehled skupin na Vizovickém Trnkobraní 2017

Hudební program letošního Trnkobraní je kompletně venku. Můžete se tedy těšit na tyto kapely: Elán, Tři sestry, Tomáš Klus, Jelen, No Name, Michal Hrůza, Mandrage, Slza, Rybičky 48, Visací zámek, Citron, Hodiny, Fleret, Mňága a Žďorp, Katarína Knechtová, Lenny, O5 a Radeček, Poetika, Thom Artway, Zoči Voči, Kosovci, Gazdina Roba a doplní je vítěz soutěže Zahraj si s kapelou na trnkobraní.

Můžete se přihlásit do knedlíkové soutěže

Také letos je součástí Vizovického Trnkobraní Velká cena Vizovic v pojídání švestkových knedlíků. Zájemci o účast, kteří si věří, že sní alespoň padesát knedlíků, se mohou hlásit na mailu knedliky@trnkobrani.cz

Hvězdné obsazení Trnkobraní

V hudebních cenách Žebřík 2016, které se udělovaly v pátek 10. 3., výrazně zabodovali muzikanti a kapely, které uvidíte na letošním Vizovickém Trnkobraní. Nejvíce uspěl Tomáš Klus, který vyhrál jako zpěvák roku a jeho písnička Dobré ráno se stala skladbou roku. Na medailových pozicích v dalších kategoriích se pak umístili také Michal Hrůza, skupiny Slza a Jelen a ještě jeden interpret, kterého teprve oznámíme. Všem moc gratulujeme!

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic