Vizovické Trnkobraní

Novinky

Vizovický Fleret opět na Trnkobraní

Další potvrzenou kapelou letošního Vizovického Trnkobraní je skupina Fleret. Tentokrát zahraje i se Zuzanou Šulákovou.

Zahraj si s kapelou na Trnkobraní!

Také letos jsme se opět rozhodli v rámci programu Vizovického Trnkobraní umožnit vystoupení jedné nadějné začínající kapele z Čech, Moravy a Slovenska. Pokud tedy hrajete v nějaké hudební skupině, můžete se přihlásit. O tom, která kapela nakonec na Trnkobraní vystoupí, rozhodnou fanoušci festivalu svým hlasováním. Co pro to můžete udělat? Více informací najdete v článku.

Hudební program letošního festivalu

Na letošním Vizovickém Trnkobraní opět vystoupí více než dvě desítky kapel. Jednotlivé účinkující budeme postupně každý týden odhalovat. Zatím jsme zveřejnili tyto skupiny a interprety: JAREK NOHAVICA, DIVOKEJ BILL, MIG 21, JELEN, POLETÍME?, PORTLESS, STREET 69, PEKAŘ, ARAKAIN A LUCIE BÍLÁ, VISACÍ ZÁMEK, WOHNOUT, DOKTOR P.P., MIRAI, EWA FARNA, MANDRAGE, ARGEMA, TANJA, GAZDINA ROBA a DESMOD.

Jaromír Nohavica míří na Trnkobraní!

Máme pro vás příjemnou zprávu. Hlavní hvězdou příštího Vizovického Trnkobraní bude nejprodávanější interpret tuzemské hudební scény – legendární ostravský písničkář JAROMÍR NOHAVICA, který se vrací do Vizovic po dlouhých jednadvaceti letech... :-)

Kdy proběhne Trnkobraní v roce 2018?!

Zveřejňujeme termín dalšího ročníku Vizovického Trnkobraní. Příští rok festival proběhne v pátek a sobotu 17. - 18. srpna. V úterý 7. 11. jsme zahájili předprodej vstupenek za nejvýhodnější předvánoční ceny:-)

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic