Vizovické Trnkobraní

Novinky

Rekord Kamila Hamerského

Tak to máme konečně černé na bílém! Kamil Hamerský letos na Trnkobraní vytvořil nový český rekord v pojídání švestkových knedlíků. Gratulujeme!

Fotky z Vizovického Trnkobraní 2017

Fotky z VIZOVICKÉHO TRNKOBRANÍ 2017 přidány do fotogalerie.

15. Jelínkův košt vyhrál Rudolf Jelínek

Absolutním vítězem letošního 15. ročníku soutěže Jelínkův košt se stala hruškovice z produkce hostitelské likérky Rudolf Jelínek, a. s., které nezávislá komise degustátorů udělila plných 19,55 bodů. Cenu převzal generální ředitel společnosti Pavel Dvořáček. Kompletní seznam všech vystavovatelů a podrobné výsledky najdete v katalogu, který je ke stažení.

ZTRÁTY A NÁLEZY

Ztracené věci z festivalu.

Největší žrouti jsou z Visacího zámku

Během celého festivalu probíhala soutěž v pojídání švestkových knedlíků také mezi muzikanty a zde jsou konečné výsledky (více v článku)

Kompletní přehled skupin na Vizovickém Trnkobraní 2017

Hudební program letošního Trnkobraní je kompletně venku. Můžete se tedy těšit na tyto kapely: Elán, Tři sestry, Tomáš Klus, Jelen, No Name, Michal Hrůza, Mandrage, Slza, Rybičky 48, Visací zámek, Citron, Hodiny, Fleret, Mňága a Žďorp, Katarína Knechtová, Lenny, O5 a Radeček, Poetika, Thom Artway, Zoči Voči, Kosovci, Gazdina Roba a vítěz soutěže Zahraj si s kapelou na Trnkobraní zlínská formace Fack!ng Freakz.

Free WiFi od Avonetu

V areálu festivalu Vizovické Trnkobraní bude pro návštěvníky k dispozici bezplatná WiFi, kterou zajišťuje společnost Avonet.

Doprovodný program

V odkazu program jsme zveřejnili časový harmonogram doprovodného programu festivalu (divadlo, kino atd.).

Výstava 50 let Trnkobraní ve Vizovicích

Přijďte se podívat na závěrečnou část netradiční výstavy mapující celou historii Vizovického Trnkobraní. Po úspěšných instalacích na pražském Smíchově a pokračování ve Zlíně, Trenčíně a Ostravě se výstava Padesát let Trnkobraní přesunula do svého finálního místa - do Vizovic.

Jaká je letošní sestava Komiků s.r.o.?

Na letošním Vizovickém Trnkobraní opět nebude chybět oblíbená partička Komici s.r.o. Tentokrát se pod touto hlavičkou představí Miloš Knor, Lukáš Pavlásek a Tomáš Matonoha.

Knedlíky? Kohák & Hezucký

Letošní Velkou cenu Vizovic v pojídání švestkových knedlíků bude na 50. Vizovickém Trnkobraní uvádět Jakub Kohák a Patrik Hezucký... :-)

Stránky spravuje společnost nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic